Arian Rayan Elixir Co. ltd.  شرکت آرین رایان اکسیرArian Rayan Elixir Co. ltd.  شرکت آرین رایان اکسیر    
Arian Rayan Elixir Co. ltd.  شرکت آرین رایان اکسیر صفحه اصلی سایت شرکت آرین رایان اکسیر 
 Arian Rayan Elixir Homepage فعالیت های شرکت اکسیر           Elixir Activities 

   • طراحی و برنامه نویسی پروژه های نرم افزاری 
   • طراحی سایت های اینترنتی 
   • طراحی و اجرای انیمیشن های 3 بعدی 
   • خدمات طراحی و چاپ 
   • طراحی، اجرا و تکثیر CD و DVD های مالتی مدیا
   • طراحی شبکه های کامپیوتری LAN و WAN محصولات شرکت اکسیر               Elixir Products
   • سیستم جامع مدیریت و کنترل پارکینگ شرکت اکسیر 
   • سيستم پيغام رسان شرکت اکسیر تماس با شرکت اکسیر
شرکت آرین رایان اکسیر
          سیستم پیغام رسان شرکت اکسیر             امکانات سیستم پیغام رسان شرکت اکسیر    
  

گروه طراحان آبنوس

 

سیستم پیغام رسان (Messenger) شرکت اکسیر

 

تحقیقاتی که در سازمانها و شرکتهای بزرگ در اروپا و امریکا انجام شده نشان می‌دهد که در حدود 60% وقت مفید پرسنل و کارمندان صرف پردازش و تبادل اطلاعات کاغذی می شود . این عمل ضمن کند کردن روند پردازش کارها، باعث به هدر رفتن هزینه های گزاف کاغذ، چاپ و وقت پرسنل می شود . همچنین پردازش داده های متنوع موجود بر روی کاغذ و ترکیب آنها جهت استفاده در تصمیم گیریهای تجاری و مدیریتی بسیار مشکل می‌باشد .سیستم پیغام رسان (Messenger) شرکت اکسیر

از طرف دیگر رشد فن آوری اطلاعات و پیدایش شبکه‌های اینترنتی و اینترانت به عنوان یک بستر مناسب بری پیاده سازی سیستم های مدیریت اطلاعات MIS و همچنین رشد توانائی پرسنل ادارات و سازمانها در بکارگیری کامپیوتر و استفاده از ابزارهای متنوع جهت تولید، پردازش و تبادل اطلاعات، امکان استفاده از راه‌ حل‌های نوین به سوی دفاتر بدون کاغذ را فراهم نموده است .
از همه مهمتر می دانیم که در ایران، سیستم بروکراسی (سلسله مراتب ) رایج ترین شیوه مدیریت است بنابرین انقلاب یکباره و حذف کاغذ در سیر مراحل تا اتخاذ تصمیم غیر ممکن است مگر Paperless (کاهش کاغذ ). در مرحله نخست، در راستای این هدف شرکت سلوک راه حل خود را بدین صورت تقدیم حضور می نمید .

 

پیغام رسان (Messenger)

 

نرم افزار سیستم پیغام رسان جامع شرکت اکسیر یک نرم افزار کامل Messaging می‌باشد که از طریق آن تمامی فعالیتهای اداری، نظارتی، برنامه ریزی، اطلاع رسانی، پیغام رسانی، مدیریت سیستم، ارتباطات راه دور صوتی و تصویری و… مطابق استاندارهای جهانی قابل انجام می‌باشد.
این نرم افزار یک ابزار قدرتمند برای کار گروهی بوده و بستر امنی بری ارتباطات بین اعضای سیستم، تبادل وگردش اطلاعات در یک ساختار کنترل شده ایجاد می نماید
این نرم افزار در محیطی ساده و User Friendly امکانات فراوانی را در اختیار کاربر خود قرار می دهد.
این سیستم بر اساس SQL Server به عنوان یکی از قویترین پایگهای اطلاعاتی در جهان طراحی شد و در عین حال قادر است با هر پیگاه داده‌ای دیگری از جمله Oracle و… نیز کار نماید و نیز قادر است در شبکه های مطابق با استاندارد Microsoft نصب و اجرا شود.
این نرم افزار امکان ایجاد یک بنیان قدرتمند مدیریت دانش را برای منابع اطلاعاتی سازمان‌ها وشرکت‌ها بر روی شبکه های اینترنت و اینترانت فراهم می آورد و با یکپارچه کردن کلیه اطلاعات موجود در سازمانها و ادارات، دسترسی به مدیریت دانش را که رساندن اطلاعات درست به افراد ذیصلاح در مدت زمان مشخص می باشد امکان‌پذیر می‌سازد .
 

 

سرفصل امکانات سیستم پیغام رسان شرکت اکسیر

 

         

Copyright © 1998 - 2007, Arian Rayan Elixir Co. ltd. , All Rights Reserved.